I ZNÓW JESTEM ZWYKŁYM, SZEREGOWYM RADNYM


Dziś miał być ten dzień, w którym miała zostać skonsumowana druga część mądrości babickiego samorządu, czyli miała zostać podjęta uchwała o wyborze trzeciego Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Stare Babice.

Procedowanie tejże uchwały, to nic innego jak kontynuacja ustaleń wypracowanych drugiego dnia trwania obrad I Sesji RG SB. Kto obserwuje życie gminne, to zapewne domyśla się lub wie o co chodziło.


Niestety część radnych, w większości tych skupionych wokół wójta Sławomira Sumki nie wywiązała się z wcześniej wypracowanych uzgodnień i tym samym (nie tylko moim zdaniem) pogwałciła wszelkie wartości demokratyczne.

Ja Szanowni Mieszkańcy po tym co się stało HONOROWO zrzekłem się z dniem dzisiejszym funkcji Przewodniczącego Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Bezpieczeństwa RG SB i tym samym od teraz będę pełnił funkcję szeregowego radnego.

Za nierozszerzeniem porządku obrad, czyli de facto przeciw wcześniejszym ustaleniom byli następujący radni: A. Doberska, D. Sobczak, A. Snopkowska, J. Kłudkiewicz, K. Dać, L. Skrzeczkowska, M. Bukowska, M. Orzechowska-Chilimoniuk, T. Rutkowski.

Za rozszerzeniem opowiedzieli się radni: R. Fijołek, E. Kawczyńska, J. Waligóra, K. Lade, L. Bomirska, M. Zając, M. Szelenbaum, P. Karczmarek, M. Starnowski.

Radni: K. Szuba, J. Baranowski, J. Benedykczak byli dziś nieobecni.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

PREZENTACJA KANDYDATA NA WÓJTA GMINY STARE BABICE

BUNKRY W CYBULICACH MAŁYCH

NASZ PROGRAM WYBORCZY - KWW DZIAŁAMY DLA WAS