ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE... W ORKIESTRZE...


Nowy Rok, to jak każdego nowe wyzwania. Również i u mnie :-)

W sobotę 22 stycznia 2022 r. na scenie Centrum Misji Afrykańskich wystąpiła Orkiestra Podmiejska Stare Babice i Okolice oraz zespół Sami Swoi oraz Zespół Bez Nazwy. Noworoczny koncert zagraliśmy dla Gabrysi Dorockiej chorej na SMA1.

Tak, zagraliśmy, bo jednym z moich noworocznych postanowień było przyłączenie się do Orkiestry Podmiejskiej Stare Babice i Okolice. I się stało. A że grać na niczym nie potrafię, to chociaż próbuję trochę pośpiewywać, jak na starego muzykanta weselnego przystało. Muzyka przecież nie wychodzi z człowieka. 

Orkiestra Podmiejska Stare Babice i Okolice powstała w 2019 r. i jak już zaczęło być pięknie, to COVID-19 sparaliżował jej dalszy rozwój. Pomimo to orkiestra w zeszłym roku kilkakrotnie koncertowała, a nawet nagrywała piosenki, pieśni, kolędy i inne. Jak sami piszemy o sobie - amatorski zespół wykonujący muzykę tradycyjną. Różni nas wiek, doświadczenie i gust - łączy to, że kochamy dla Was grać.

fot. Anna Królik, Dariusz Sobczak, Dariusz Smoliński, a te poniżej są moje.A tu jeszcze kilka nagrań z wcześniejszego okresu.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

BUNKRY W CYBULICACH MAŁYCH

TRUSKAWSKA NORDIC'KA DYCHA

KAMPINOSKIE DEBŁY O ZACHODZIE SŁOŃCA