TEATR "BLIŻEJ NIEBA" Z BLIZNEGO

Z nieukrywaną przyjemnością wpadłem na chwilę w piątkowy wieczór (9 marca 2018 r.) do zielonkowskiej sali widowiskowej, aby jeszcze raz, choć przez chwilę spojrzeć na występ Teatru "Bliżej Nieba" z Bliznego.

Sztukę pt. "Bajka o dobrym wilku" dla pełnej sali wystawili mieszkańcy i przyjaciele Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem, którzy działają charytatywnie i rozwijają się od czterech lat. Dziś dzięki swoim chęciom, talentom i wielkiemu zaangażowaniu grupa prezentuje spektakle na wysokim poziomie artystycznym.

Teatr "Bliżej Nieba" jest na portalu PolakPotrafi.pl , gdzie zbiera na sprzęt niezbędny do wystawiania swoich spektakli. Grupa z Bliznego chciałaby uzbierać 8,5 tysiąca z przeznaczeniem na zestaw 4 mikrofonów bezprzewodowych nagłownych, projektor + ekran i scenografię, tj. baner z nadrukiem. Zachęcam do wsparcia.

A kto przeoczył przedstawienie… najbliższy spektakl odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia 2018 roku o godz. 12:00 Centrum Kultury Izabelin w Izabelinie przy ul. Matejki 21. Wstęp wolny.

Michał Starnowski

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

BUNKRY W CYBULICACH MAŁYCH

TRUSKAWSKA NORDIC'KA DYCHA

KAMPINOSKIE DEBŁY O ZACHODZIE SŁOŃCA